Urology & Continence Care

Banner

آلترنا

پيشرفته ترين چسب استومي در ايران

Tip Print Share مراقبت از استومي

به بخش مراقبت از استومی کلوپلاست خوش آمدید

از زمان ساخت اولین کیسه استومی در دنیا توسط کلوپلاست بیش از نیم قرن می‏گذرد؛ از آن زمان تا به امروز ماموریت کلوپلاست تلاش برای کمک به استومیت‏ ها در جهت بازگشت به زندگی طبیعی بوده است.

در ایران نیز، کلوپلاست به عنوان پیشرو در ارائه محصولات و خدمات استومی، انتخاب اول استومیت ‏ها و دست ‏اندرکاران استومی است.

ما محصولات استومی متنوعی را عرضه می‏کنیم، تا نیازهای مختلف و انفرادی هر استومیت درحد امکان تامین گردد. محصولات ما شامل سیستم کیسه ‏های یک‏ تکه یا دو تکه با اندازه و ویژگی‏ های متفاوت و همچنین محصولات مراقبت از پوست اطراف استوما نظیر کرم محافظ و خمیر استومی هستند.

در کنار محصولات با کیفیت، تلاش می‏کنیم تا با ارائه خدمات متنوع و گسترش آنها، قدم‏های مثبتی در جهت بهبود کیفیت زندگی استومیت‏ ها در ایران برداریم. خدمات استومی در منزل که توسط گروه بالینی کلوپلاست ارائه می‏گردد و همچنین خدمات ایده ‏آل کلوپلاست برای تحویل کلیه اقلام موردنیاز استومیت‏ها درب منزل، كه در حال حاضر محدود به تهران هستند و ما در حال برنامه‏ ریزی برای گسترش این خدمات در سطح تمام نقاط ایران هستیم.

ما به خوبی می‏دانیم که بهبود مراقبت از استومی در ایران نیاز به آموزش و تربیت پرستاران متخصص دارد و در این زمینه نیز برنامه ‏هایی در دست اقدام داریم، که در آينده زمینه‏ ساز یک تحول بزرگ در ارتقاء مراقبت از استومی در ایران خواهند بود.

 

 

 

کلوپلاست گسترۀ وسیعی از محصولات را جهت برآورده نمودن نیازهای مختلف مشتریانش در اختیار شما قرار می‌دهد. در اين صفحه می ‌توانید از طریق لینک‌های مشخص شده، جزئیات مربوط به محصولات کلوپلاست در زمینه‌های مختلف را پیدا کنید.

 

محصولات مراقبت از زخم کلوپلاست به ترميم سريعتر زخم كمك مي كنند.

 

محصولات مراقبت از استومی کلوپلاست جهت برآورده کردن نیاز‌های شخصی استومیت هم در بیمارستان و هم در زندگی روزمره طراحی می‌شوند.

     

 

آموزش یکی از ارکان اصلی کار ما است و ما در کلوپلاست آن را مقدم بر عرضه و مصرف محصولات می‏دانیم. از این رو علاوه بر برنامه‏ های جاری و همیشگی ما نظیر برگزاری سمینارهای آموزشی در مراکز درمانی یا توزیع انتشارات آموزشی در بین کادر درمانی، این بخش از سایت را نیز به این موضوع اختصاص داده ‏ایم.

در قسمت منابع آموزشی کلیه انتشارات آموزشی کلوپلاست بصورت فایل pdf در اختیار شما است، تا آن‏ها را روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

همچنین در قسمت مستندات بالینی مجموعه ‏ای از موارد بالینی درمان زخم در قالب تصویر و تشریح برای مطالعه و بررسی شما قرار دارد. با دریافت عکس ‏ها و توضیحات موارد درمان شده توسط شما و همکارانتان، به ‏طور مستمر به این مجموعه افزوده می‏ گردد.

 


 

 

اطلاعات تماس

واحد فروش:

تلفن: 64848- 021

 

واحد علمي – ماركتينگ:

تلفن: 64849-021

 

اطلاعات تماس

021-64849